Loading...
ЯПОНСЬКИЙ 2018-08-04T12:04:55+03:00

Японський

Японський стиль відрізняється бездоганними колірними поєднаннями і лаконічними формами. Це мінімалістсько-декоративний стиль, в якому ніщо не перевантажує увагу, простір структурований спокійно і виразно. У територіально невеликій, перенаселеній країні особливо цінується простір, тому і внутрішній устрій приміщень зводить до мінімуму меблі і інші звичні атрибути будинку, з тим, щоб компенсувати його дефіцит.

У японців особливе ставлення до природи, тому японський стиль асоціюється з природними кольорами, переважно в світлій гаммі: відтінки бежевого, білий, кремовий, молочний. Стримані світлі тони характерні і для японських меблів. Поверхня меблів і стін гладка, не фактурна. Тканини теж кремові і білі, переважно натуральні: бавовна і шовк.

У Країні висхідного сонця місце для відпочинку розташовується в центрі кімнати. Типова деталь – японська розсувна стінка, і звичайно, бамбукові меблі. Ієрогліфи – майже неминучий атрибут оформлення житла “під Японію”. Шанувальникам цього етностилю виробники пропонують декоративні комплекти постільної білизни, портьєри, покривала, прикрашені ієрогліфами і іншими стилізованими національними малюнками.

Є і відповідний посуд для чайної церемонії, особливі блюда для традиційних рибних страв, скриньки, скульптури, прикрашені елементами, що повторюють лінії японських пагод. У такий інтер’єр чудово вписуються скромні невисокі меблі, диванчики і столи різної висоти.

Неодмінним мешканцем будинку в Японії є карликове дерево “бонсаї”. Така сосна або квітуча слива висотою в півметра навіває господарям думки про безсмертя. Стіни приміщень, звичайно, нічим не прикрашаються, але хорошим доповненням до вже створеного інтер’єру послужать яскраві паперові віяла і гравюри в стилі періоду Мейдзі.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian