ВІКНА & ДВЕРІ 2018-09-19T14:41:14+03:00

ВІКНА & ДВЕРІ

Скло для вікон. Заміна скла у вікнах

Сучасне приміщення неможливо уявити без вікон, незважаючи на те, що технологія виробництва рам постійно змінюється, скло є однією зі складових практично будь-якого вікна. Поряд зі звичайним прозорим склом, вітчизняна промисловість випускає різні види тонованого і матованого скла, рефлекторне і армоване скло. Крім того, існує безліч видів спеціального скла.

Види вхідних дверей. Якими двері бувають?

Вибираючи вхідні двері кожна людина прагне отримати не тільки надійність і захист, а й небувалу красу, яка радо зустрічає і радує свого господаря на порозі будинку. Та й, щоб перед людьми соромно не було, адже “зустріч по одягу” поки ще ніхто не відміняв …

Панорамне скління квартир: проблеми і шляхи вирішення

Одним з основних завдань при створенні панорамного вигляду є бажання збільшити в квартиру приплив світла, а також візуально збільшити її площу. Незважаючи на те, що вартість повного скління відносно висока, а догляд за «скляною стіною» в будівлі дуже дорогий, багато заможних людей вибирають квартири саме з таким склінням.

Пластикові міжкімнатні двері в квартирі

В даний час на ринку можна зустріти різні види міжкімнатних дверей, які можуть бути виготовлені з різних порід дерева, шпону або МДФ. Завдяки розвитку сучасних технологій, деякий час назад на ринку з’явилися пластикові міжкімнатні двері. Технологія виробництва таких дверей мало чим відрізняється від технології виробництва вікон, – конструкція дверей виготовляється з пластикового профілю, компоненти для якого виробляються на найбільших світових заводах.

Як вибрати металеві двері

Перед тим, як вибрати металеві двері, вам необхідно визначитися зі ступенем захисту, який ви хочете отримати для вашої квартири. Очевидно, що безпеки ніколи не буває багато, але іноді надлишок замків призводить до цілого ряду незручностей.

Ремонт фурнітури вікон

При установці пластикових вікон особливу увагу потрібно приділити фурнітурі, термін служби якої безпосередньо пов’язаний з терміном служби вікон. Якщо якість склопакетів ви бачите і неозброєним оком, то віконна фурнітура може пропрацювати 2 – 3 місяці, а потім вийти з ладу. Ремонт фурнітури може бути як гарантійним, так і післягарантійним.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.

Ігор Пронь

Співпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian