Loading...
ТЕХНО 2018-08-03T11:13:10+03:00

Техно

Техно – стиль, якому властива особлива психологія життя. У дизайні інтер’єрів житлових приміщень використовується не часто, але зате дуже популярний в диско-клубах, ресторанах і т. д. Архітектура як би зливається з мовою нових технологій – кіно, телебачення і комп’ютерного моделювання. Використовується прийом зовнішніх конструкцій, винесених за межі будинків. Їхній металевий каркас, пофарбований у яскравий колір, нагадує контури технічних споруд: високовольтних ліній, підйомних кранів, корабельного оснащення. У будинках техно комунікації винесені за скляні стіни, і всі вони – вентиляційні і водопровідні труби, електрокабелі – часто мають ще й різне забарвлення, слугуючи своєрідним декором.

Техно поєднує в собі всі можливості сучасних технологій,  іноді навіть на шкоду функціональності. В обробці обов’язково присутній метал, скло. Стиль, що втягнув у себе всю яскравість і екстремальний блиск шоу 80-х.

Інтер’єри в стилі Техно створюють відчуття техногенної катастрофи і більше схожі на інтер’єри виробничих приміщень і гаражів.

Для інтер’єру в стилі Техно характерні:

– велика кількість металу і пластику,

– кручені сходи,

– стіни з грубою фактурою,

– важкі металеві двері.

Меблі в стилі Техно нагадують устаткування: сталеві шафи, стільці та табурети з гнутих металевих труб. На ніжки стільців і столиків часто кріпляться ролики. М’які меблі покриваються знімними чохлами з кишенями для газет і пультів. Дуже популярні безформні пуфи без ніжок, що нагадують звичайні мішки. Матеріалом для виготовлення меблів служать метал, пластмаса і трохи дерева.

Важливою частиною інтер’єру, де Техно найбільш повно і різноманітно виявляється, є освітлювальні прилади. Домашні світильники своєю відкритою арматурою нагадують професійну апаратуру з довгими проводами, штативами і шарнірами. Напольні й настільні лампи повертаються, витягаються і складаються під різними кутами. Магія світла широко використовується, знаходячи часом якийсь філософський зміст, наповнює простір то таємничим мерехтінням, то відбитими від скла і металу відблисками світла. Матові скляні колби-світильники або абажури з перфорованого металевого листа, що імітують прагнучий угору хмарочос, “люстри”, що складаються з гладких металевих пластин, від паралельних поверхонь яких промені множаться, дроблячись і відбиваючись.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian