Loading...
СХІДНИЙ 2018-08-04T12:00:57+03:00

Східний

Східний інтер’єр поєднує в собі стилістику країн Сходу, яка передбачає яскраві соковиті кольори: рожевий, блакитний, жовтий на тлі чорного або білого, які можуть бути пом’якшені теплим коричневим. Так само задають східний відтінок інтер’єру багаті малюнки або хитромудрі геометричні фігури. І, звичайно, тканини в “східному стилі” – розкішна парча і оксамит, блискучий шовк і муар, повітряна органза, переливаючись чарівним сяйвом, нагадують палаци магараджів і чарівні казки Шахерезади.

Східний інтер’єр, який повинен увібрати в себе таємничість Сходу, найбільше підходить для оформлення спалень. Місце для сну ховається від сторонніх поглядів – що додає інтер’єру таємничості. З давніх часів в замках і багатих східних будинках ізольований простір для сну утворював балдахін. Легкий, повітряний, він не тільки прикрасить вашу спальню, але і створить надзвичайно вишуканий інтер’єр.

Як східний інтер’єр можна поєднувати з самим сучасним інтерєром? Саме деталі роблять інтер’єр правдоподібним. Квітчасті настінні килимки в східному стилі і текстильні панно, м’які килими, яскраві пледи і подушки на диванах і кріслах, незвичайної форми стільці, які теж можна перетягнути барвистими тканинами, – скрізь можуть звучати вічно модні східні мотиви. Їх яскраві кольори створюють відчуття свята.

Пряний східний присмак багатства і млості підтримають різні аксесуари: хитромудрих форм вази, миски й статуетки, сувеніри з міді і латуні, різна кераміка, біжутерія, скриньки, вироби з бісеру, масляні лампи і свічки, шарфи і хустки. Наповніть кімнату великою кількістю золотих прикрас, кистей, бахромою, бісером, стразами. Додайте світла, встановіть кальян. Прямі лінії, що розходяться в сторони, яскраві плями на стінах і фіранках разом з традиційними ароматами східних пахощів привнесуть в інтер’єр спальні надзвичайний затишок.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian