Loading...
ПОСТМОДЕРНІЗМ 2018-08-04T10:33:18+03:00

Постмодернізм

Постмодернізм – нащадок модерну. Виник у 60-х роках XX ст. Цей стиль нагадує театр – іронію, гротеск і навіть елементи абсурду грають у ньому вирішальну роль. Постмодерністський дизайн інтер’єру часто зустрічається в різних ресторанах, салонах краси, клубах, а також місцях, де гламур править балом. Нерідко його можна зустріти і в богемних, елітних квартирах.

Характерні ознаки в дизайні інтер’єру стилю постмодернізм – використання орнаментів, активне застосування яскравих кольорів, символіка і зображувальність форм, введення стилістичних ознак формоутворення минулих років. Постмодернізм черпає багато з абсолютно різних історико-культурних періодів, поєднує їх між собою, перетворюючи простір у незвичайне естетичне середовище. У даному стилі можуть порушуватися пропорції і класичні схеми, прийняті в дизайні інтер’єру.

Для постмодернізму характерні контрастні кольори, форми, які плавно сплітаються між собою, наприклад, чорні стіни і хвилясті стелі. Головна мета – досягти гармонії між усіма елементами дизайну інтер’єру, захистити предмети меблів і простір від буденності, засунувши стереотипи на задній план. У даний стиль гармонійно «вплітається» неонове світло, алюміній, стіни прикрашені майстерною графікою або принтами. У постмодернізмі відсутня звична логіка речей, але в той же час він реалістичний, тому що безпосередньо пов’язаний з процесами в сучасному суспільстві.

Постмодернізм – унікальний стиль. Його неповторність полягає в тому, що дизайн інтер’єру, виконаний в цьому ключі, може бути одночасно респектабельним і демократичним. Простота геометричних форм робить Постмодернізм вкрай функціональним, а здатність втілюватися в різній кольоровій гамі – передає емоції.

У стилі Постмодернізм відсутні будь-які переваги щодо колірної гами або матеріалів. Для створення інтер’єру в стилі постмодернізм стане в нагоді абсолютно все. Головне – кінцевий результат, який цілком і повністю залежить від майстерності дизайнера, адже саме в цьому стилі можна реалізовувати всі свої найкреативніші та несподівані ідеї. Працювати над інтер’єром у стилі постмодернізм – відмінний ґрунт для самовираження кожного дизайнера.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian