Loading...
ПОСЛУГИ 2018-08-04T12:57:03+03:00

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Якщо Ви вирішили не обмежуватися простим ремонтом, а хочете зробити зі своєю нерухомістю щось гарне і стильне, з використанням новітніх матеріалів, Вам не обійтися без допомоги дизайнерів.

Компанія “MasForm” здійснює ремонт і обробку будь-яких приміщень (квартири, котеджі, офіси, бари, ресторани, клуби і т.д.).

Доступні послуги перераховані нижче.

АРХІТЕКТУРА

Архітекту́ра — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси. На сучасному етапі розвитку людства, архітектура становить одну з найважливіших частин засобів виробництва та матеріальних засобів існування людського суспільства.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Дизайн інтер’єру — галузь дизайну, спрямована на інтер’єр приміщень з метою забезпечення зручності і естетично приємної взаємодії середовища з людьми. Інтер’єрний дизайн поєднує в собі художній та промисловий дизайн. Дизайнер оптимізовує роботу в приміщенні, покращує навігацію у великих приміщеннях, розробляє оформлення спеціалізованих приміщень відповідно до вимог клієнтів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЛАНДШАФТ

Ландша́фт — конкретна територія, однорідна за своїм походженням та історією розвитку, неподільна за зональними і азольнальми ознаками, що має єдиний геологічний фундамент , однотипний рельєф, спільний клімат, подібна сполученням гідротермічних умов, грунтів, біоценезів і певною структурою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ІНЖИНІРИНГ

Інжене́рія — галузь людської інтелектуальної діяльності по застосуванню досягнень науки до вирішення конкретних проблем людства. Це реалізується через застосування як наукових знань, так і практичного досвіду до створення корисних процесів та технічних об’єктів, що реалізують такі процеси.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПРОЕКТ МЕНЕДЖМЕНТ

Управління проектами — область знань з планування, організації та управління ресурсами з метою успішного досягнення цілей та завершення завдань проекту. Іноді ототожнюється з управлінням програмами, але програма — це фактично вищий рівень: група пов’язаних та взаємозалежних проектів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

БУДІВНИЦТВО

Будівництво — нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будинків, споруд та інших об’єктів, технічне переоснащення підприємств.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

РЕМОНТ

Ремонт — процес зміни, відновлення, покращення будь-чого, доведення об’єкта до початкових характеристик.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian