Loading...
МІНІМАЛІЗМ 2018-08-03T12:43:56+03:00

Мінімалізм

Сама естетика цього стилю прийшла до нас зі Сходу, буддійська іпостась порожнечі – як ідеал, як досконала форма життя. Предмети і простір втрачають форми, межі, створюється ілюзія нескінченного простору і невагомості.

Мінімалізм – стиль гранично лаконічних форм, який характеризує повна відсутність декору, орнаментів або деталізації фасадної обробки. Ясність композицій, монохромність, підкреслення природності фактур. Робота великими площинами, графічність. Зовнішність житла визначають великі світлі обсяги, не захаращені меблями (нічого зайвого).

У меблях мінімалізму властиві найсучасніші матеріали: сталь, матове скло, натуральне дерево, алюмінієві профілі.

Фахівці виділяють характерні ознаки мінімалізму: 

– мінімальна кількість кольорів;

– гранична простота оформлення;

– геометризм фігур: коло, прямокутник, пряма, може бути м’який вигин (ніяких спіралей)

– корпусні меблі підняті на тонкі металеві ніжки або повністю їх позбавлені, стіл може відокремлюватись від підлоги на п’ять сантиметрів.

Площини фасадів позбавлені рельєфу, дверцята ручок. Виразність досягається за рахунок контрасту. Чорне і біле. Льон та бавовна. Бетон і натуральний камінь. Полірована деревина. Ваза з самотньою квіткою. Одна яскрава пляма живопису на стіні, один сплеск у монохромній, витриманій композиції – все це “простота” одного із самих популярних стилів кінця XX – початку XXI століть.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian