МЕНЕДЖМЕНТ 2018-08-09T03:59:42+03:00

ПРОЕКТ МЕНЕДЖМЕНТ

Управління проектами — область знань з планування, організації та управління ресурсами з метою успішного досягнення цілей та завершення завдань проекту. Іноді ототожнюється з управлінням програмами, але програма — це фактично вищий рівень: група пов’язаних та взаємозалежних проектів.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

СКЛАДОВІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТОМ

Управління проектом складається з таких елементів:

  • Управління бюджетом проекту;
  • Управління часом і термінами проекту;
  • Управління комунікаціями проекту;
  • Управління командою проекту;
  • Управління змінами в проекті.

Наша команда розробити всі етапи втілення Вашого проекту в життя.

Дизайн інтер’єру

– галузь дизайну, спрямована на інтер’єр приміщень з метою забезпечення зручності і естетичності. Дизайнер керує всім процесом оформлення інтер’єру, починаючи плануванням приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустикою, обробкою стін і закінчуючи розміщенням меблів та предметів декору.

3D-моделювання

– це процес створення тривимірних віртуальних копій об’єктів. На основі фотографій, креслень чи ескізів з розмірами створюємо якісні 3D моделі. Замовити розробку 3d-моделей можна в компанії MasForm.

3D-візуалізація

– це створення двовимірного растрового зображення на основі побудованих 3d-моделей. За своєю суттю, це максимально реалістичне зображення об’ємних об’єктів. Це можливість відтворити об’єкт в ідеальних умовах: просторі і світлотіні. Фотозйомка не гарантує 100% якості результату і може коштувати дорожче.

Ціна послуг залежить від наступних факторів:

· Складності об’єкта моделювання;

· Кількості об’єктів моделювання;

· Термінів реалізації проектів.

Процес розробки

Розробка дизайну інтер’єру починається з складання дизайн-проекту – комплекти документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення. В них містяться креслення приміщення і опису всіх деталей майбутнього інтер’єру, включаючи оздоблювальні матеріали та розташування комунікацій. У проекті присутнє технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника.

Спочатку проводяться обміри приміщення, після чого розробляються зразкові планувальні рішення та ескізи. На цьому етапі дизайнер пропонує замовнику декілька варіантів планування з розподілом основних функціональних зон та розстановкою меблів. Так як 3D – моделювання – трудомісткий процес, на етапі планування докладні трьохвимірні моделі розробляються тільки після узгодження з замовником.

Після затвердження розміщення зон розробляються проектувальні креслення електричних проводів і планується розташування електроприладів. У разі необхідності виконуються креслення змін у плануванні. Розробляється план стель і підлогових покриттів, розміщення сантехнічного обладнання.

Наступним етапом є реалізація запланованих робіт; на цій стадії дизайнер контролює роботу оздоблювальних і ремонтних бригад, надаючи замовнику необхідну кошторисну документацію.

Дизайн інтер’єру

3D візуалізація проекту – від 10$ / м2

На цьому етапі виконується комп’ютерна візуалізація інтер’єру – наочні трьохвимірні фото, реалістичні картинки Вашого інтер’єру, які дають можливість отримати повне уявлення про використані матеріали, кольори, обрані меблі і предмети інтер’єру, отримати реальне уявлення про освітлення інтер’єру.

Повний дизайн-проект – від 15$ / м2

Візуалізація + всі робочі креслення, які необхідні майстрам для втілення дизайн-проекту в реальність.

Авторський нагляд – від 25$ / м2

Сюди входить: супровід об’єкту і авторський нагляд, які передбачають роботу з підрядниками; поїздки на об’єкти на протязі всього періоду ремонту для ведення контролю відповідності реалізації проекту; допомого при вирішенні питань під час реалізації; підбір і допомога при покупці матеріалів (плитка, підлога, фарба, шпалери, ліпнина, сантехніка, меблі та інше). Декорування – дизайнер власноруч наносить останні «штрихи» для створення затишку, гармонії і завершеності об’єкту за допомогою таких речей як штори, світильники, картини, скульптури, дзеркала, коври, озеленення, текстиль, елементи декору та інше.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.
Ігор Пронь

Співпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian