ЛАНДШАФТ 2018-08-27T23:55:36+03:00

ЛАНДШАФТ

Ландша́фт — це наука не проста, в буквальному сенсі означає створення художнього образу земельної ділянки. Для цього треба бути не тільки садівником і флористом, а й художником. Дерева, газони та квітники, водойма, альпійські гірки, кам’яний сад, декоративні доріжки і ландшафтне освітлення, скульптури та альтанки – все для прикраси вашої присадибної ділянки.

 

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

 ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Оригінальні ідеї, стилі та напрямки ландшафтного дизайну, поради з облаштування саду та прилеглої до будинку території.

Дизайн ділянки з городом в стилі модерн

У цьому проекті саду в стилі модерн ми спробуємо “вписати” город так, щоб не псувався загальний вигляд і образ прекрасного саду. Пропонуємо розділити ділянку на дві частини, більша з яких стане місцем для відпочинку, також на ділянці буде ставок і місток.

Проект дизайну саду на даху

Багато з нас бачили, як на Заході використовується простір даху під влаштування місць відпочинку та саду, але у нас в країні поки не особливо поширене таке поняття як сад на даху. Варто зазначити, що не всі дахи підійдуть під такий сад, а лише  плоскі, ось на них і можна влаштувати  покрівлю з садом, що і пропонуємо зробити в цьому проекті.

Проект дизайну ділянки з городом в мавританському стилі

Незвичайні і привабливі мавританські сади або, як їх ще називають, мусульманські – вони зможуть радувати не тільки погляд, але і зроблять приємним відпочинок. У таких садах, звичайно, не передбачені городи, які в нашій країні – обов’язковий елемент ландшафтного дизайну, але спробуємо вписати в нього невелику ділянку для вирощування овочевих культур.

Проект дизайну ділянки в сільському стилі

Найпростішим і прийнятним для більшості наших громадян є такий стиль, як сільський, який не зажадає великих вкладень в ландшафтний дизайн. У нашому проекті дозволимо собі зробити імпровізоване поле, на якому стоїть невеликий візок і стіг сіна.

Проект дизайну ділянки в стилі вінтаж

В нашій країні дуже просто зробити вінтажний сад, адже у багатьох з нас збереглися спогади про ті сади, де були невеликі зони, так звані палісадники, де знаходилися і клумби з квітами, і дерева. А в багатьох будинках залишилися такі старовинні речі, як кухонне начиння або меблі, які теж при бажанні можна помістити в сад. Пропонуємо вам нескладний у виконанні проект вінтажного саду.

Проект дизайну ділянки з городом в голландському стилі

Стриманий стиль в голландських садах може бути привабливий для тих дачників, хто хоче створити на своїй території не тільки місце для посадки овочів, але і для повноцінного відпочинку і душею, і тілом. Саме в голландському стилі ми створили ландшафтний дизайн ділянки, де вписався і город, а рости там будуть різні корисні овочеві культури.

Проект дизайну ділянки в стилі мінімалізм

Мінімалізм, існуючий в інтер’єрах квартир і офісів, має право “жити” і в ландшафтному дизайні, де так само, використовуючи основні принципи стилю, можна домогтися мінімалістичного саду. Сад в такому стилі одночасно і складний, і простий, адже поєднувати на ділянці невелику кількість декору, меблів для відпочинку і рослин – непросте завдання, але ми спробуємо його вирішити.

Проект саду на балконі

Ті жителі міста, що не мають можливості регулярно виїжджати на природу, відпочивати у себе на дачі, можуть не впадати у відчай і створити свій маленький сад на балконі. Звичайно ж, для таких садів не підійдуть балкони в будинках «хрущовках», тому радимо обладнати сад на балконі тільки тим, хто має досить великі балкони або лоджії, в більш сучасних будинках.

Проект дизайну маленької ділянки з басейном

Чому ж у нашій країні так гостро стоїть проблема нестачі простору,  адже не тільки в квартирах, але навіть на дачних ділянках ми іноді себе відчуваємо в утиску? Вихід для таких ситуацій є – потрібно зробити максимально маленькі окремі зони, що потрібні на ділянці. Так, в нашому проекті дизайну маленької ділянки ми створили дві головні зони, які за своїми розмірами менш просторі, але зате ви зможете отримати все, що хотіли в літню пору на дачі.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.
Ігор Пронь

Співпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian