Кухня мрії

КУХНЯ МРІЇ: ЯК ОФОРМИТИ ПРОСТІР З УРАХУВАННЯМ СУЧАСНИХ ТРЕНДІВ?

У сучасній кухні важливо поєднати і грамотно спланувати внутрішній простір і естетику оформлення, передавши характер і дух господаря будинку. Отже, що потрібно враховувати при оформленні кухні?

1. Натуральні матеріали
Зробіть ставку на натуральні і максимально екологічно чисті матеріали. Відмовтеся від вигадливих стилів інтер’єру з пафосним і складним декором на користь прямих форм, які завжди роблять приміщення просторішим. А в обробці краще вдатися до таких матеріалів як: натуральний камінь і дерево, скло і метал. Не економте на побутовій техніці, постарайтеся зробити її вбудованою.

2. Зонування
Зонування – дуже важлива частина при проектуванні кухні. Ви можете це зробити, використовуючи різні кольорові акценти і фактури, оздоблювальні матеріали, а також світло. Світлом визначте зони: зона приготування їжі, загальне світло, невимушене освітлення обіднього столу, а також, при необхідності, місцеве декоративне освітлення.

3. Невелика кількість меблів
Мінімізуйте кількість меблів таким чином, щоб використовувати тільки те, що вам дійсно потрібно. У наш час ринок пропонує великий вибір цікавої кухонної фурнітури, яка дозволяє використовувати внутрішній простір по максимуму. Так, вам на допомогу прийдуть системи карго, додаткові висувні робочі поверхні у вигляді столу, металеві висувні круглі кошики, що заповнюють простір під мийкою.

4. Кухні без верхніх ящиків
Вони дуже чудово виглядають, незвично і легко, швидше за все нагадуючи вітальню, ніж місце для приготування їжі. Але якщо від них вам ніяк не відмовитися, то вибирайте легкі фасади, виготовлені зі скла або з глянцевою поверхнею, а так само при можливості без ручок. Навіть якщо ви не дуже любите відкриті полички, то одна-дві здорово освіжать і урізноманітнять ряди однакових ящиків.

5. Правильна кольорова гамма
За колірною гамою особливих правил немає, але серед лідерів знаходяться м’які пастельні відтінки. Перевагу краще віддати бежево-коричневій або біло-сірій кольоровій гамі. У тренді також уся градація зеленого: від ніжно-яблучного до брудно-сірих відтінків.

Пам’ятайте, що холодна гамма завжди розширює і освіжає ваше приміщення, тепла ж навпаки – робить його візуально трохи меншим, але при цьому затишнішим.

Світлина від Маса Форма Форма.
Світлина від Маса Форма Форма.
Світлина від Маса Форма Форма.
Світлина від Маса Форма Форма.

 

By | 2018-05-17T23:01:12+03:00 17 Травня, 2018|Житло, Ідея, Інтер'єри, Ремонт|0 Comments
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian