ДИЗАЙН ПАРКАНІВ 2018-09-19T14:49:03+03:00

ДИЗАЙН ПАРКАНІВ

Кожна людина вважає красивим той паркан, який подобається особисто їй. З будь-якими декоративними конструкціями справа йде схожим чином і паркани тут не виняток. Не існує якогось офіційного критерію, що допомагає розділити паркани на красиві і не дуже. Спеціалізуємося більшою мірою на кам’яних огорожах. Але у своїй роботі стикаємося і з парканами інших видів.

Художнє оформлення парканів. Розміщення металевих деталей на паркані завжди тягне за собою і обов’язки по догляду за ними. Ковку потрібно періодично підфарбовувати і освіжати. У цьому є незручність, але якщо говорити про найзручніший паркан, який вимагає догляду, то ми швидко дійдемо до бетонного паркану. 

За ним догляд не потрібен, але виглядає він завжди дуже презентабельно. Тобто для красивого плоту, використання в його дизайні ковки практично обов’язковий момент. Про що дійсно можна сперечатися, так це про кількість кування на паркані і вибраний стиль кування для паркану. Тут вже, знову як кажуть, на смак і колір – товариша немає.

Паркани бувають різними, а значить і застосування кування має адаптуватися в кожному конкретному випадку. Але сама технологія кування передбачає відмову від стандартних рішень і велику гнучкість у виборі художнього змісту. Для когось найкрасивіший паркан для будинку – це прозорий паркан, зроблений тільки з металу. Будь ласка, ми виготовимо такий паркан.

Секції паркану будуть подібні великим, солідним і грунтовним кованим гратам з металу деформованого ковальським молотом. У чому перевага прозорого паркану? Прозорі огорожі біля будинку дозволяють своїм власникам як би замаскувати або навіть стерти візуально межі ділянки.

Якщо ваша ділянка знаходиться в хорошому місці, вписана у відмінний ландшафт, то навіщо відрізати себе від нього. Саме прозорі, красиві паркани одночасно служать ефективною перешкодою від небажаного проникнення на ділянку будинку, але в той же час забезпечують відчуття широкого і вільного простору навколо вас.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.

Ігор Пронь

Співпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian