ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ 2018-08-08T10:16:22+03:00

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Дизайн інтер’єру — галузь дизайну, спрямована на інтер’єр приміщень з метою забезпечення зручності і естетично приємної взаємодії середовища з людьми. Інтер’єрний дизайн поєднує в собі художній та промисловий дизайн. Дизайнер оптимізовує роботу в приміщенні, покращує навігацію у великих приміщеннях, розробляє оформлення спеціалізованих приміщень відповідно до вимог клієнтів.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ

Модульні меблі являють собою набір елементів інтер’єру, які виконані в єдиному стилі. Ви можете придбати шафу, поличку, журнальний столик, стелаж або стійку для апаратури. Модульні меблі легко можуть з’єднуватися в єдині конструкції, створюючи необхідний дизайн інтер’єру. В даний час на зміну численним шафкам для одягу прийшли шафи-купе, а конструкція з декількох стелажів, на яких можуть бути встановлені сувеніри, фотографії або компакт-диски стає все більш актуальною для сучасного дизайну вітальні. .

Незважаючи на невелику площу, навіть в маленькій вітальні можна розмістити все, що необхідно для комфортного відпочинку. Створення інтер’єру маленької вітальні можна розділити на кілька етапів – вибір стилю, колірної гами, підбір меблів, освітлення та технічного оснащення. Інтер’єр маленької вітальні може бути виконаний в будь-якому стилі, основним завданням при виборі стилю для маленької вітальні повинне стати візуальне збільшення обсягу вітальні, чого можна домогтися за допомогою зменшення кількості меблів та застосування світлих кольорів при обробці інтер’єру.

Сучасний дизайн вітальні повинен бути як би візитною карткою сучасного будинку, з оформлення дизайну вітальні кімнати можна судити про професію, рівні достатку і захоплення власника квартири. Довгий час добробут господаря будинку асоціювався з великою кількістю меблів, якими повинна бути заставлена вітальня, безліччю блискучого кришталю, який повинен був порошитися за склом, а також килимами і важкими портьєрами. Сучасний дизайн вітальні закликає власників квартири позбутися від важких конструкцій та предметів, які збирають велику кількість пилу.

Багато молодих сімей змушені купувати однокімнатну або невелику двокімнатну квартиру, для того щоб мати окреме житло. У цьому випадку доводиться об’єднувати в одній кімнаті кілька функцій, одним із прикладів такого об’єднання є поєднання вітальні і спальні. В даний час при поєднанні вітальні та спальні в одній кімнаті застосовуються різні методи зонування приміщення, використовуються сучасні моделі меблів для віталень.

При розробці проекту вітальні, суміщеної з кухнею, необхідно враховувати, що в квартирі буде набагато менше приватних місць, а запахи з кухні, швидше за все, будуть потрапляти в вітальню. Зона приготування їжі повинна бути відокремлена від зони відпочинку якою-небудь перешкодою, наприклад, барною стійкою або обіднім столом. Дизайн вітальні, суміщеної з кухнею, може бути різним.

ДИЗАЙН ВАННОЇ КІМНАТИ

Як закрити труби в туалеті:
Доступ до труб в санвузлі повинен бути необмеженим, так як в разі протікання або заміни комунікацій вам доведеться ламати побудовану стінку. Існує кілька варіантів приховування труб в туалеті: пристрій сантехнічної шафи, монтаж фальш-стіни, декоративне оформлення труб.

Оздоблення туалетної кімнати:
Туалетна кімната – це найменше приміщення, але тільки за розміром, а не за своїм значенням. Саме тому ця частина квартири завжди повинна бути в ідеальному порядку і створювати приємне враження про свого господаря. Для того, щоб ця мета була досягнута, до обробки туалетної кімнати потрібно підійти з усією серйозністю. Правильна обробка туалетної кімнати завжди додасть до функціональності цього приміщення трохи естетики, елегантності і, звичайно, приємно здивує Ваших гостей.

Раковина над пральною машиною:
Малогабаритні квартири, де живе велика частина населення нашої країни, мало пристосовані для установки великогабаритної побутової техніки, в тому числі, пральних машин. Одним з рішень подібної проблеми може стати установка раковини над пральною машиною, що дозволить заощадити місце у вашій квартирі, а також скоротити довжину прокладання комунікацій.

Ремонт маленької ванної:
Далеко не всі жителі нашої країни можуть дозволити собі жити у великих квартирах, а про велику ванну кімнату, де може розміститися джакузі і інша сучасна чудо-техніка, багатьом залишається тільки мріяти. Згодом навіть найменша ванна може зажадати ремонту, так як фарба, плитка і сантехніка далеко не вічні. Починати ремонт маленької ванної кімнати необхідно з планування, кожен квадратний сантиметр приміщення повинен бути ефективно використаний.

Викладаємо плиткою ванну:
Плитка є найбільш зручним оздоблювальним матеріалом для ванної кімнати. Плитка не псується від впливу води, легко миється і довго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Незважаючи на те, що в даний час існує безліч інших оздоблювальних матеріалів, наприклад, керамограніт або пластикові панелі, плитка є найпопулярнішим матеріалом для декору ванної кімнати.

Перепланування ванної:
Типові будинки в нашій країні ніколи не відрізнялися великими приміщеннями. Маленька ванна і кухня ніколи не радували господарів квартир, багато з них хотіли б збільшити дані приміщення, зробивши перепланування. В даний час багато дизайнерів рекомендують зробити перепланування у ванній, розширивши її площу за рахунок коридору або, поєднавши з туалетною кімнатою. І перший, і другий варіант мають як свої переваги, так і недоліки.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.

Ігор Пронь

Співпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian