БУДІВНИЦТВО 2018-08-08T10:58:55+03:00

БУДІВНИЦТВО

Будівництво — нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будинків, споруд та інших об’єктів, технічне переоснащення підприємств.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

БУДІВЕЛЬНА ПІДТРИМКА

Внутрішнє оздоблення цегляного будинку

Займаючись зовнішньою обробкою цегляного будинку, ми, перш за все, прагнемо захистити його конструкції від зовнішнього негативного впливу природних факторів. Однак, не менш важливий при експлуатації будинку і мікроклімат всередині приміщень. Причому, не тільки з точки зору ступеня комфорту перебування в даному будинку людей, а й в плані запобігання передчасного зносу конструкцій будинку в силу певних чинників, що впливають на них зсередини будинку.

Реставрація фасаду будинку – нове “пальто” для вашого будинку

Будь-яке приміщення піддається невблаганному впливу часу, будь воно з дерева або каменю, і з часом занепадає. Спостерігати за руйнуваннями вельми плачевно, особливо, якщо в цілому основа будинку міцна, і так хочеться продовжити його вік! Чи можна це зробити? І якщо можна – то як? На ці питання ми спробуємо відповісти, розглянувши запропоновані фахівцями варіанти реставрації старого будинку.

Похилі дахи: проектування, конструкції, покрівля похилого даху

Популярність скатних дахів обумовлена їх функціональністю, практичністю (кут нахилу поверхні даху не дозволяє накопичуватися на ній опадам) і естетичністю. Як це не дивно, але мода на дахи дійсно існує. Років п’ятнадцять тому споживачі були прихильні до дахів з башточками і іншою атрибутикою замків. Сьогодні ці надмірності вже мало кого приваблюють, а дахи стали більш елегантними і стриманими.

Водостічна система покрівлі

Від практичності і якості покрівельної системи водозбору залежить частота ремонтних і зовнішніх оздоблювальних робіт, які вимагають додаткових грошових вкладень. Але, зробивши основний акцент на функціональності системи покрівельного водозбору, не слід забувати і про те, що вона є і декоративним елементом будинку.

Фундаменти: пристрій різних типів фундаменту

Початковим етапом зведення фундаменту є перенесення його плану на земельну ділянку в натуральну величину. Для цього здійснюється розбивка будівлі в реальності. Після розбиття слідує надзвичайно важливий етап всього будівництва будівлі – зведення фундаменту. Однак, щоб приступити до риття котловану, слід ретельно вивчити наявний грунт і вибрати тип фундаменту.

Тераси. Спорудження підлоги на терасі

Сьогодні існує безліч технологій спорудження підлоги для тераси, найпростішою з яких є «насипні» дорожні технології. Більш складним варіантом стане зведення конструкції, що має несучу основу, необхідні проміжні шари і чистове підлогове покриття.

Фасадна штукатурка для обробки будинку

Використовувані для обробки фасаду будинку матеріали повинні відповідати декільком вимогам: по-перше, вони повинні бути якісними, адже фасад піддається різним атмосферним явищам, які можуть негативно позначитися на оздоблювальних матеріалах, по-друге, вони повинні надавати будівлі естетичний зовнішній вигляд. Все частіше забудовники віддають перевагу фасадній штукатурці.

Оздоблення фундаменту будинку

Оздоблення фундаменту будинку є однією з остаточних стадій будівництва, для обробки фундаменту будинку можуть використовуватися різні оздоблювальні матеріали. Детальніше про різні способи обробки фундаменту ми і поговоримо в статті.

Відведення води з території будинку. Системи лінійного водовідводу

Як відомо, волога негативно впливає на конструкційні елементи житлового будинку і на матеріали, використовувані для обробки. Найбільш оптимальним і зручним способом відведення води є використання системи лінійного водовідводу. Необхідність її використання часто обумовлена складними грунтовими умовами, такими як високий рівень грунтових вод або занадто тверда глина.

Зведення стін будинку: елементи, матеріали для стін

Стінам, як одним з основних елементів житлового будинку, варто приділити особливу увагу. Особливо стосується це використовуваних матеріалів. Очевидно, що зупиняти свій вибір на тому чи іншому будівельному матеріалі варто, виходячи з кліматичних умов місця проживання, від кількості споруджуваних поверхів, архітектурного рішення фасаду будинку і ряду інших чинників.

Відмостка будинку. Пристрій вимощення

При будівництві заміського будинку надзвичайно важливо грамотно підійти до питання зведення відмостки. Здавалося б, це дрібниця, однак саме дрібниці найчастіше і визначають якість і довговічність будови.

Облаштування мансарди: планування та дизайн мансарди, спальня і кухня в мансарді

Вільний простір під дахом, який активно обживають, відрізняється дивовижним ореолом таємничості і романтичності. А як же інакше, якщо вночі, здавалося б, ти можеш доторкнутися до неба і по-свійськи поговорити з неприступним красенем – Місяцем. Мансарда – це досить універсальне приміщення, яке може служити спальнею, кабінетом, творчою студією.

Зовнішня обробка цегляного будинку

Головні вороги будь-яких будівельних конструкцій – це, безумовно, волога і перепади температури. Дане твердження справедливе і для стін цегляних будинків. Захистити цегляні будинки від несприятливого впливу природних факторів покликані оздоблювальні матеріали. Крім того, зовнішня обробка цегляного будинку робиться з метою знизити теплопровідність стін, що дозволить більш комфортно почувати себе в такому будинку і в літню спеку, і в зимові морози .

Фасад будинку з натурального і штучного каменю

Оздоблення фасаду каменем показує, з одного боку, консерватизм, а з іншого – відмінний смак власника будинку, кам’яні фасади ніколи не вийдуть з моди. В даний час на ринку представлена величезна кількість як натуральних, так і штучних каменів.

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань.
Ігор Пронь

Cпівпрацею задоволені, головне тримати все на такому ж рівні, проте оцінку поставив би 9 (за десятибальною системою), через те, що завжди є куди рости і розвиватись.

Дацюк Олександр
WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian