Loading...
АНГЛІЙСЬКИЙ 2018-08-03T11:28:50+03:00

Англійский

Традиційний англійський стиль інтер’єру – це суміш віянь абсолютно різних епох, але сьогодні він сприймається як класика. Англійський стиль ідеально підходить для створення елегантного, затишного та незалежного від капризів моди інтер’єру.

Проте створювати англійський інтер’єр у невеликій квартирі навряд чи буде доречно, тому що він вимагає багато місця для просторих холів, кабінетів і бібліотек з камінами.

 

Особливості, якими відрізняється англійський стиль інтер’єру:

– в  англійському інтер’єрі майже завжди присутні каміни або печі з різьбленим декором з вапняку, мармуру або дерева;

– меблі з натурального дерева (червоне дерево, горіх або морений дуб) – візитка англійського стилю інтер’єру;

– дзеркала й картини у важких позолочених рамах – обов’язковий атрибут англійського стилю;

– солідні килими у всіх інтер’єрах кімнат в англійському стилі;

– обов’язкові елементи в англійському стилі – торшери, дворіжкові настінні бра і кришталеві люстри;

– скрізь позолота, кришталь і жовта мідь – на картинних рамах, світильниках  різноманітної обробки і навіть вимикачах;

– на вікнах – драпірування з фалдами, ламбрекени і шнури з китицями, на підвіконні – подушечки;

– тканини стриманих тонів з хитромудрим малюнком – оксамит, гобелен, дамаст, шкіра, синель – англійський інтер’єр без них нікуди;

– паркет в кімнатах і кахельна плитка з візерунками або «шахматки» на підлогах холу і кухні – це з англійського стилю.

Неодмінний атрибут англійської вітальні – м’яка шерстяна  ковдра з картатим візерунком і лавочка для ніг. Житло прикрашають важкі, але при цьому витончені, поліровані меблі.

В Англії троянди цвітуть не тільки в парках, а й на гардинах, меблевій оббивці. Поєднання тканин в інтер’єрі англійських віталень здається трохи хаотичним, але при цьому строга клітка чудово виглядає поряд з романтичним квітковим візерунком.

В основі англійського стилю інтер’єру – гармонійне поєднання темних дерев’яних меблів з теплими відтінками оздоблення стін і текстилю. Англійський стиль створює в атмосфері інтер’єру відчуття сталості, стабільності і ґрунтовності. Характерна деталь будинку в англійському стилі – наявність у холі широких сходів, прикрашених дерев’яними різьбленими поручнями, картинами та скульптурами.

У холі картини розвішують або симетрично або в мозаїчному порядку, але в англійському інтер’єрі стіни не домінують над іншими предметами інтер’єру, гармонія цінується, перш за все. Якщо стіни яскраві – то меблі спокійні, і навпаки.

WhatsApp chat
EnglishRussianUkrainian